pátek 6. srpna 2010

Přihlášení do systému LesIS

Vážení uživatelé,
v rámci zabezpečení připojení do systému LesIS bylo upraveno přihlášení.

Nelze v přihlašovacím okně zvolit volbu "zapamatovat uživatele".









Automaticky budete odhlášeni ze systému při nečinnosti v systému delší než 20 minut.